Home Newsy Życie prywatne jednak wpłynęło na relacje w zespole

Życie prywatne jednak wpłynęło na relacje w zespole

przez Tomasz

Według doniesień z różnych źródeł, jak również oświadczenia samej Magdy Narożnej doszło do nieprzyjemnego incydentu dnia 2 stycznia, gdzie rzekomo obecny partner wokalistki miał pobić nową partnerkę Dawida Narożnego.
Wiadomość o rozwodzie Magdy i Dawida spowodowała wśród fanów różne reakcje, niektórzy pozostawiali w komentarzach słowa wsparcia, zaś inni okazywali swoje niezadowolenie.
Niestety od początku stycznia sytuacja znacznie się zaostrzyła przez fakt oświadczenia, które ukazano do ogólnej informacji:

„Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach, aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel)”

Zaraz po nim 7 stycznia pojawił się post na profilu Piękni i młodzi, gdzie Dawid Narożny stara się załagodzić sytuację i zaprzeczyć wszelkim informacjom opublikowanych w mediach:

„Kochani! Jako założyciel i członek zespołu Piękni i Młodzi, kategorycznie zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach dotyczącymi mojej osoby jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole Piękni i Młodzi. Nie widze podstaw ku temu aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą gdyż zawsze profesjonalnie podchodze do wypełniania swoich obowiązków. Pojawiające się pogłoski dotyczące planowania rozpoczęcia innych projektów artystycznych są nieprawdziwe.
Pozdrawiam was serdecznie!”

Aktualnie na Fanpagu Piękni i Młodzi możemy odnaleźć wpisy dotyczące ostatniego incydentu i wiele komentarzy zaangażowanych fanów, którzy nie mogą uwierzyć w przebieg całej sytuacji.

Jak rozwiąże się sprawa? Będziemy informować Was na bieżąco!

Zobacz również