Home Newsy Co robić podczas kwarantanny? Andre ma na to sposób!

Co robić podczas kwarantanny? Andre ma na to sposób!

przez Tomasz
Loading...

Andre to pseudonim artystyczny wokalisty Andrzeja Marcysiaka, który jest również liderem trzyosobowego zespołu. Zamiłowanie do muzyki posiadał w sobie od zawsze, dlatego jest autorem większości tekstów oraz muzyki do utworów. Andre zadebiutował w 2010 roku
i od tego czasu występuje na różnego rodzaju koncertach, w klubach czy na imprezach okolicznościowych. Jest to jeden z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt „dance” utwory Andre są bardzo lubiane. Z pewnością każdy zna taki hit jak “Ale ale Aleksandra”, który swego czasu pojawiał się na każdych imprezach czy nawet w radiu.
Jak już wszyscy wiedzą i doświadczają na własnej skórze czas kwarantanny jest niezwykle trudny dla każdego oprócz ogólnego zmartwienia o losy swoich najbliższych bardzo trudno jest przyzwyczaić się do życia 24/7 w czterech ścianach. Ostatnio gwiazdy muzyki disco chętnie dzielą się swoimi sposobami, jak sobie z tym radzić. No, bo kto lepiej wie jak ciężko usiedzieć jest w jednym miejscu niż nasi idole disco polo.
I właśnie Andre znalazł na to bardzo prosty sposób, jak napisał na swoim profilu na Facebook’u:

Jak się nie ma co się lubi…to się lubi co się ma.🥂🥂🥂

Reklama
Loading...

Wstawiając żartobliwe zdjęcie z Adamem Domańskim, na którym posiadają kieliszki z Denaturatem.
Grunt to dobra zabawa i poczucie humoru!

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2681537915274950&set=ecnf.100002563046789&type=3&theater

Zobacz również