Home Newsy Zespół Rompey przechodzi kryzys?

Zespół Rompey przechodzi kryzys?

przez Tomasz
Loading...

Od początku swojego istnienia, czyli od 2015 roku zespół mocno wbił się na topowe miejsca list przebojów ze swoim singlem „Selfie”. Ich kawałki, które z biegiem czasu stały się hitami muzyki disco można zobaczyć na ich kanale w portalu YouTube, niektóre z nich sięgają nawet ponad 40 milionów wyświetleń.
Założycielem zespołu jest Marcin Rąpała o pseudonimie Rompey, to również on zajmuje się promocją formacji na Fanpage’u, gdzie publikuje zdjęcia oraz różnego rodzaju wpisy. Możecie zobaczyć zdjęcia z koncertów, a nawet kota wokalisty. Ostatnio pojawił się ciekawy wpis, gdzie Marcin zastanawia się nad dalszym losem jego zespołu:

Moi Drodzy, w ostatnim czasie słyszymy coraz więcej plotek o tym, że większość imprez w tegorocznym sezonie letnim ma być odwołane, przez co masa artystów zostanie pozbawiona możliwości utrzymania się. Co Wy o tym sądzicie?
[EDIT] zdaję sobie sprawę z tego, że kryzys nie dotyczy wyłącznie branży artystycznej i dosięgnie mocniej przede wszystkim tych, u których nawet kilkudniowy zastój powoduje błyskawicznie gigantyczne straty. Ten post w żadnym wypadku nie ma na celu pokazać że my mamy „najgorzej”, po prostu jestem ciekaw co o tym sądzą nasi fani i koledzy z branży eventowej. Trzymam kciuki za wszystkich prowadzących własne biznesy i utrzymujących rodziny by wszystko jak najszybciej wróciło do normalności 💪

Reklama
Loading...

Ostatnie dni nie są łatwe dla wszystkich. Mamy nadzieję, że szybko sytuacja się zmieni.

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/zespolrompey/photos/a.326971680835482/1266791280186846/?type=3&theater

Zobacz również