Home Artykuły Dwayne Johnson – najlepsze role

Dwayne Johnson – najlepsze role

przez Tomasz
Loading...

Dwayne Douglas Johnson urodził się 2 maja 1972 roku w Hayward. Od małego miał do czynienia ze sportem, ponieważ jego ojciec był profesjonalnym wrestlerem , a i on później poszedł w jego ślady. Odniósł liczne sukcesy w sporcie. Mimo to mężczyzna związał się z branżą filmową i został aktorem. Chcesz poznać produkcje z udziałem Dwaynea Johnsona? Koniecznie sprawdź listę filmów z jego udziałem, którą przygotowaliśmy!

Agent i pół

W młodości Bob był otyłym dzieckiem, przez co często był wyśmiewany przez kolegów z jego otoczenia. Jednak teraz mężczyzna bardzo się zmienił i został agentem CIA. Na spotkaniu absolwentów szkoły Bob postanawia wciągnąć Calvina, kolegę z czasów szkolnych, w tajną sprawę, nad którą pracuje agent CIA. Calvin diametralnie się zmienił i tęskni za czasami, kiedy kochały się w nim wszystkie dziewczyny, a każdy chłopak chciał być jak on. Teraz mężczyzna jest księgowym i nudzi go obecne życie. Życie Calvina przejdzie ogromną zmianę. Trafi on w sam środek strzelanin, pościgów, gangsterów. Ale jest jeden problem… Mężczyzna się tego panicznie boi.

Infiltrator

John Matthews jest właścicielem firmy budowlanej. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego syn trafił do więzienia za handel narkotykami. Chłopakowi grozi wyrok 10 lat więzienia, który jest niewspółmierny do winy. Ojciec chce pomóc synowi za wszelką cenę. John za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia wcielić się w rolę tajnego agenta w podziemnym świecie przestępczym. Mężczyzna ryzykuje własne życie, aby ratować syna.

Reklama
Loading...

Baywatch. Słoneczny patrol

Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) jest ratownikiem na jednej z plaż w Kalifornii. Na plażę dociera fala przestępczości, więc mężczyzna postanawia podjąć walkę z bezlitosną bizneswoman, której działania mogą zniszczyć plażę i doprowadzić do ekologicznej katastrofy. Aby temu zapobiec musi połączyć siły z nowym ratownikiem, Mattem. Mężczyźni bardzo się nie lubią, jednak współpraca w tym przypadku to jedyne wyjście z tej sytuacji.

Sztanga i cash

Daniel Lugo, Adrian Doorbal i Paul Doyle to trzej kulturyści. Mężczyźni postanawiają porwać bogatego przedsiębiorcę i wymusić od niego okup. Ma to im pomóc w zrealizowaniu swoich marzeń o lepszym życiu. Kiedy po kilku dniach przetrzymywania i torturowania biznesmena ten zgadza się przekazać swój majątek, mężczyźni pozorują jego wypadek i pozostawiają go na pewną śmierć. Jednak wszystko się komplikuje, gdy milioner uchodzi z życiem. Wywołuje to lawinę nieoczekiwanych konsekwencji…

Dwayne Johnson grał też w takich produkcjach jak: „Hercules”, „Dobra wróżka” oraz w niektórych częściach Szybkich i Wściekłych. Oczywiście to nie wszystkie filmy, w których zobaczymy tego aktora. Mężczyzna na swoim koncie ma ich o wiele więcej.

Zobacz również