Home Artykuły Nowości filmowe, które szybko trafiły na platformy streamingowe

Nowości filmowe, które szybko trafiły na platformy streamingowe

przez Tomasz
Loading...

Rok 2020 jest bardzo wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim koronawirus uderzył w kinematografię. Wiele filmów, które były nagrywane i miały pojawić się pod koniec tego roku – pojawią się dopiero w następnym. Wiele nie mogło mieć nawet swojej premiery. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wiele z nich szybko trafiło na platformy streamingowe i zostały ciepło odebrane przez widzów. Co takiego ciekawego, co miało premierę w 2020 roku, trafiło na platformy streamingowe?

Nie ma co się oszukiwać – branża kinowa mocno chwieje się po koronawirusie. Wiele filmów zostało wstrzymanych, część planów zdjęciowych nadal nie ruszyła, a te filmy, które miały mieć swoją premierę w tym roku – zostały przesunięte na rok kolejny. Ale były takie filmy, które pojawiły się na chwilę w kinie, albo i nie, i zaraz trafiły na platformy streamingowe. Jakie nowości filmowe szybko pojawiły się np. na Netflixie czy HBO GO? Sprawdźcie koniecznie filmy online, które polecamy!

„365 dni”

Czyli film, który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Opowiada o Laurze, która wyjechała świętować swoje urodziny na Sycylii w towarzystwie chłopaka i znajomych. Niespodziewanie zostaje porwana przez przystojnego Massimo, szefa tamtejszej mafii, który daje jej właśnie 365 dni na to, aby go pokochała. Film ledwo wszedł do kin w 2020 roku, a już wylądował na platformie Netflix. Został już wielokrotnie obejrzany w Polsce, ale również na świecie. W większości został przyjęty dobrze, chociaż nie zabrakło kontrowersji.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt”

Czyli polski slasher, który opowiada o grupie nastolatków uzależnionych od technologii, którzy wyjeżdżają na obóz bez Internetu. W trakcie wędrówki w lesie zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a nastolatkowie zaczynają ginąć w dziwnych okolicznościach. Okazuje się, że stoi za tym naprawdę dziwna postać. Wkrótce okazuje się, że nie jest jedyną… Czy komuś uda się przeżyć? Film, który również pojawił się w kinach dosłownie na moment, aby zaraz wpaść na Netflix.

Reklama
Loading...

„Misja Greyhound”

A to jeden z tych filmów, który w ogóle nie trafił do kina, ale od razu pojawił się na platformie streamingowej. Film z Tomem Hanksem, gdzie aktor wciela się w niejakiego Ernesta Krause, który dopiero co został kapitanem, a już stoi przed trudnym zadaniem. Musi przeprowadzić aliancki konwój przez Atlantyk, gdzie roi się od nazistowskich łodzi podwodnych… Czy ta misja może zakończyć się sukcesem? Zobaczcie koniecznie na Apple TV+.

Oczywiście wiele innych filmów podzieliło ten sam los np. „Sala Samobójców. Hejter”. Oglądaliście już któryś z tych filmów? Co o nich sądzicie? Jeśli potrzebujecie więcej informacji o filmach i serialach online, które warto oglądać – wszystko znajdziecie na stronie Pinbook.pl. A to nie koniec tego, co się tam znajduje. Ponadto to nie jest jedyny projekt SPOKEO. Jakie jeszcze serwisy znajdziecie w ich ofercie?

SPOKEO – najpopularniejsze serwisy w Internecie

SPOKEO i Piotr Sochan, który jest szefem tejże firmy, zajmują się tworzeniem stron internetowych, które mają ułatwić użytkownikom Internetu korzystanie z niego. Sztandarowym projektem SPOKEO jest właśnie Pinbook.pl, o którym już pisaliśmy. Ale to nie koniec ich genialnych rozwiązań. Na swoim koncie mają takie serwisy jak Infonumer, I-mobi czy PracaOnline. Pierwsza z nich zajmuje się przeglądaniem baz danych, które znajdują się w Internecie, aby znaleźć właścicieli nieznanych numerów, które do nas wydzwaniają. A to jest, w obecnych czasach, bardzo ważne. Oszuści bowiem znaleźli sobie taki sposób na pozyskiwanie danych osobowych osoby po drugiej stronie i wyłudzenia od nich pieniędzy. I-mobi to z kolei doskonały system lokalizacji telefonów. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację na telefon, który ma być śledzony, aby doskonale wiedzieć, gdzie znajduje się właściciel komórki. Pracaonline z kolei pozwoli wam znaleźć wymarzoną pracę zdalną, dodatkową albo chałupniczą. Sprawdzajcie co jakiś czas stronę SPOKEO, aby zobaczyć, nad jakimi projektami jeszcze pracują. Nie pożałujecie.

Zobacz również