Home Artykuły Prezent dla jedynej – jak ją zaskoczyć?

Prezent dla jedynej – jak ją zaskoczyć?

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 3 Średnia ocena: 5]

Pary wieloletnie zawsze mają ten sam problem – jaki prezent ofiarować swojej ukochanej osobie? Nie jest to bowiem tak proste jak się wydaje. Przykładowo przez 10 lat udanego związku, mieliśmy sporo okazji na to, aby wręczyć świetny prezent swojej dziewczynie. Lista pomysłów jednak może się z biegiem czasu wyczerpać. Ten artykuł dedykujemy wszystkim wieloletnim związkom, które wciąż się kochają, walczą o siebie i nadal chcą się kochać i zaskakiwać.

Co było grane?

Podejrzewamy, że wiele razy prezentem mogła być przede wszystkim biżuteria. Tej kobietom nigdy nie mało. Co jednak, jeżeli Twoja wybranka ma już kilka par kolczyków, pierścionek zaręczynowy na palcu lub masę łańcuszków? Podobnie może wyglądać kwestia z różnego rodzaju karnetami – to na siłownię, to na masaż lub kosmetyczki. Jeżeli przerabiałeś również to wiele razy, być może tym razem warto wybrać coś bardziej oryginalnego? Prezent ma przede wszystkim cieszyć bliską osobę, ale warto również zadbać o element zaskoczenia, który spotęguje tę radość. Może warto byłoby sięgnąć po coś nowego?

Co przed Wami?

Reklama
Loading...

To że jesteście ze sobą tyle lat, oznacza jedno: z pewnością spędzicie ze sobą jeszcze wiele pięknych chwil. Doświadczenie w związku może być co prawda kłopotliwe, jeżeli chodzi o wybranie fajnego i niepowtarzalnego prezentu, ale może też być atutem w tej sferze. Warto bowiem wykorzystać całą wiedzę jaką zgromadziliśmy o naszej ukochanej kobiecie. Wystarczy zastanowić się nad tym, co o niej wiemy. Dzięki temu możemy wiedzieć, że prezent w postaci płyty z najlepszymi hitami disco polo ją ucieszy. Idąc tym tropem można znaleźć sporo zależności. Wiesz przecież doskonale, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli lubi dobre gatunkowo czerwone wino – warto poszukać fajnej karafki napowietrzającej trunek, jeżeli natomiast prefetuje drinki, możesz znaleźć fajne formy do lodu lub kostki wielokrotnego użytku. Pamiętaj o jednym – prezent nie musi być sztampowy i oklepany. Być może fajnie byłoby zagłębić się w Waszą sferę intymną i poszukać tam nowości. Świetną opcją byłby na przykład strój kokardy prezentowej dla Twojej partnerki, którą oczywiście Ty byś rozwiązał. Podobnie na Wasze libido może zadziałać kabaretkowe body lub inna seksowna bielizna. Opcji jest na prawdę wiele, wystarczy chwilę pomyśleć i sięgnąć po zupełnie nowe pomysły. Zamiast skupiać się na tym co Wami – lepiej patrzeć w przyszłość, nie zapominając jednak o tym co było. Fajną opcją są również gry przeznaczone dla par, w których musicie oboje wykazać się wiedzą na temat Waszego związku i życia. Potrafią one zabrać parę na zupełnie nowy, nieodkryty dotąd ląd.

niegrzeczna-kokarda-prezentowa
gra-towarzyska-on-i-ona

Niezależnie od okazji, prezent powinien uszczęśliwiać. Mamy nadzieję, że za każdym razem uda się Wam wybrać ten odpowiedni podarunek, który wywoła u bliskiej osoby szczery uśmiech i rumieńce. Pamiętajmy o tym aby dbać o siebie. W poważnym związku nie można iść na łatwiznę, a nawet prezent potrafi być dosyć delikatną kwestią. Kochajcie się!

Zobacz również