Home Artykuły Kody rabatowe na odtwarzacze MP4!

Kody rabatowe na odtwarzacze MP4!

przez Tomasz
Loading...
Oceń piosenkę
[Liczba głosów: 0 Średnia ocena: 0]

Dobry przenośny odtwarzacz MP4 zapewnia dobrą jakość dźwięku, jest prosty w obsłudze, a baterie są wydajne. Kolorowy wyświetlacz zapewnia dobrą jakość obrazu, umożliwia oglądanie zdjęć i filmów. Odtwarzacze MP3 i MP4 zastąpiły dziś walkmany i przenośne CD playery. Dzisiejsze odtwarzacze są przenośnym albumem ze zdjęciami, pamięcią pendrive, dyktafonem, radiem czy odtwarzaczem filmów. Na rynku RTV jest obecnie spory wybór odtwarzaczy muzycznych, które umożliwiają słuchanie muzyki w środkach komunikacji miejskiej, na ulicy, podczas biegania czy w trakcie jazdy na rowerze.

Na początek przyjrzyjmy się, czym różni się odtwarzacz MP3 od MP4. MP3 służy wyłącznie do odtwarzania muzyki, odsłuchiwania informacji dźwiękowych. Urządzenie jest w stanie pomieścić nawet do kilku tysięcy utworów w formatach MP3 lub WMA. Tego typu odtwarzacz może być wyposażony w dyktafon, radio cyfrowe FM lub służyć jako przenośna pamięć pendrive. Odtwarzacz MP4 jest wyposażony w dodatkowe funkcje multimedialne. Może on odtwarzać pliki filmowe, przeglądać zdjęcia, ma też możliwość wgrywania plików tekstowych ebook. MP4 ma wyświetlacz LCD (w nowszych modelach LED lub AMOLED). Im większy jest wyświetlacz, tym większy komfort oglądania, co jest doskonałym wariantem dla osób, które chcą, aby urządzenie służyło do czegoś więcej niż do słuchania muzyki.

Reklama
Loading...

Bardzo istotny jest rodzaj pamięci, w jaką będzie wyposażone urządzenie, od niej bowiem zależy, jak wiele utworów, filmów lub zdjęć pomieści. Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje pamięci, jakie można spotkać w MP4. Jest to pamięć flash i twardy dysk (HDD). Pamięć flash jest wygodna, ponieważ jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jest tym samym odpowiednia dla osób, które lubią słuchać muzyki podczas uprawiania sportu. Urządzenia wyposażone w pamięć tego typu są małe i lekkie, tym samym mają mały wyświetlacz, co z kolei pozwala na nie zużywanie zbyt dużo energii. Twardy dysk (HDD) jest wykorzystywany przede wszystkim w urządzeniach typu MP4 i MP5. Jest on pojemniejszy niż pamięć flash, może mieć nawet do 160 GB pamięci, co można przełożyć na 5333 utwory w formacie MP3.

Przed wybraniem odpowiedniego modelu do potrzeb użytkownika poleca się skorzystanie z portalu kuponowo.pl, na którym można zapoznać się z promocjami w postaci kodów rabatowych na dane produkty. Lista dostępnych kodów: kody rabatowe Media Markt, kody rabatowe Saturn oraz kody rabatowe Media Expert, a to tylko niektóre z dostępnych propozycji.

Zobacz również